do ustalenia

Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pomidorach bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 23:56

Aktualnie szukamy pracowników do pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pomidorach. Zatrudnienie  bez znajomości języka holenderskiego w Hadze. Od pracowników wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– podwiązywanie pomidorów
– usuwanie pędów bocznych
– zbieranie dojrzałych pomidorów
– prawidłowe nawadnianie gleby
– w razie konieczności należy wykonywać zabieg ogławiania pomidorów
– ochrona przed chłodem

Wymagania:
– wcześniejsze prace na terenie Holandii przy pomidorach
– znajomość zasad pielęgnacji pomidorów i ich uprawy
– zamiłowanie do ogrodnictwa
– wyjazd od zaraz
– język holenderski bądź angielski będzie dodatkowym atutem
– posiadanie dużej ilości motywacji do pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazne środowisko pracy
– zapewniamy zakwaterowanie
– legalną pracę na dłużej
– oferujemy ubezpieczenie
– wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: biuro@eg-praca.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pomidory-id268357.html

ID ogłoszenia: 54954dbd7046acf2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pomidorach bez języka Haga”

  1. witam szukam pracy od zaraz wraz z zona i synem posiadamy doswiadczenie na produkcji i przy kwiatach obecnie przebywamy w Holandii zona skonczyla wlasnie kontrakt szukamy pracy na dluzszy okres czasu mamy wlasny samochóch prosze o kontakt+31685365432

Zostaw odpowiedź do Slawomir