9.94 brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka przy zbiorach papryki od zaraz, Terneuzen

  • Miasto lub region: Terneuzen
  • Długość umowy: Do ustalenia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2019 12:38

W miejscowości Terneuzen od zaraz legalna, sezonowa praca w Holandii przy zbiorach papryki. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego również jest możliwe.

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685.

PRACA PRZY ZBIORZE PAPRYKI / BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO:

Opis stanowiska: praca w szklarni przy zbiorze papryki.

Gwarantujemy:
– legalne zatrudnienie,
– zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– dojazd do pracy,
– dużą liczbę godzin pracy.

Wymagania:
– motywacja do pracy,
– mile widziane prawo jazdy.

Stawka:I zmiana: 9.94 EUR / brutto
Zakwat./tydz.:100.00 EUR
Ubezp./tydz.:22.00 EUR
Rodzaj umowy:holenderska
System wypłat:tygodniowy
Transport (dzienna opłata):4.00 EURO
Lokalizacja:Terneuzen, Holandia
Telefon:532161070,735917070

CV można podesłać na email: job@kands.eu

ID ogłoszenia: 1585d52aeca76d72

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: KandsK
  • Zarejestrowany od: 13 sierpnia 2019

Inne przedmioty dodane przez KandsK

Ostatnie przedmioty dodane przez KandsK »