6-9,51 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory borówek Dronten 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 11 listopada 2017 01:53

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Dronten przy zbiorach i pakowaniu borówek. Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Dronten, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 6 do 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zrywaniu borówek z krzewów
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie oraz pakowanie owoców
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane na konto
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na okres 607 tygodni
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dojazdy do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o kontakt z jednym z naszych biur:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Hempla 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/zbiory-borowek-w-holandii-mk/

ID ogłoszenia: 2955a05e13e5c1e7