12-16 eur/h netto

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka – zbiory jabłek 2019, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 04:19
421

Bez znajomości języka propozycja sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach owoców jabłek w sadzie z rejonu Nijmegen 2019. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Zakres obowiązków:

– praca przy zbiorach jabłek w sadach

Wymagamy:

– zręczność i sprawność manualna
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– firmowe zakwaterowanie
– transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
– ubezpieczenie
– pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
– wynagrodzenie w systemie tygodniowym
– możliwość stałej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres e-mail.

ID ogłoszenia: 1425d78b0c4db2c0

12 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka – zbiory jabłek 2019, Nijmegen”

  1. Dzien dobry, razem z chlopakiem jestesmy gotowi do podjecia pracy od zaraz. jestesmy sumienni i odpowiedzialni.uczestniczyl w, roznych zbiorach w polsce. Moj numer telefonu 531296704, i numer chlopaka (Patryk zgurski -732189142)
    bardzo prosze o kontakt.

    Pozdrawiam Katarzyna Jasnoch

  2. MateuszKolek na 14 września 2019 @ 10:54

    Witam, aktualnie przebywamy w Holandii jestem wraz dziewczyną zainteresowani ta praca. Prosze o kontakt.moj email mateusz-kolek@wp.pl

  3. zainteresowany proszę o kontakt

  4. Monika Dylewska na 16 września 2019 @ 09:32

    Witam. Jestem zainteresowana pracą rzy zbiorze jabłek. Mój telefon 574451967. Proszę o kontakt.

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany.
    Proszę o kontakt. Mój email pawel7422@gmail.com
    Pozdrawiam

  6. Witam.
    Proszę o kontakt telefoniczny oraz
    mailowy, nr telefonu: 572589826
    E-mail: przemolkazek@gmail.com
    Ilość osób do pracy: Ja + 2 kolegów
    Chęć Wyjazdu w ten Wekend: 21-22.09
    Rok wcześniej pracowaliśmy przy zbiorach
    winogron. Pozdrawiam.

  7. Witam
    Proszę o informację czy oferta jest jeszcze aktualna Jestem zainteresowana Mój mail. iwo.wol@wp.pl

  8. PanRafalxxx na 20 września 2019 @ 01:34

    Witam, aktualnie przebywam w Holandii jestem zainteresowany ofertą, prosze o kontakt na adres starcraft600@interia.pl

  9. Jestem zainteresowany adrian19933@op.pl

  10. Witam jestem zainteresowany praca przy zbiorze obecnie przebywam w Holandii wraz z rodzicami własnie zakończyliśmy prace przy zbiorze gruszek i jabłek szukamy w troje następnej oferty w tym samym kierunku posiadamy już sofi posiadam zawodowo prawo jazdy z dużym doświadczeniem chętnie współpracujemy z innymi ludźmi i praca w grupie

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez maciejurbanski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez maciejurbanski »