9,59 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory papryki od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 17:27

Zatrudnimy od zaraz w szklarni z Venlo kandydatów bez znajomości języka. Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach papryki, pomidorów i ogórków na okres minimum pół roku.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na ścinaniu warzyw – papryki, pomidorów oraz ogórków
  • zadaniem pracownika będzie pielęgnacja roślin oraz pakowanie i sortowanie warzyw

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy warzywach szklarniowych
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na czas określony

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • wsparcie konsultanta
  • zatrudnienie na sezon
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • pracę na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt z naszym biurem:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-szklarniowy-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 3815a6cc473d06b7

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory papryki od zaraz Venlo”

  1. Jestem zainteresowana wasza oferta pracy

  2. wiktoria990 na 4 lutego 2018 @ 18:20

    witam jestem zainteresowana prosze o kontakt +31630549134

  3. Agnieszka na 5 marca 2018 @ 10:43

    Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani pracą na szklarni przy ścinaniu papryki.Mamy trzy letnie doświadczenie sadzenie,ścinanie oraz likwidacja szklarni.Prosimy o kontakt…nr tel 796-453-553.Agnieszka Nowak.

Zostaw odpowiedź do wiktoria990