8,25 € netto/h

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory szparagów od marca 2021 Terheijden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Terheijden
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2021
  • Długość umowy: sezon 2021
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 14:39

Rolnik z Terheijden szuka od marca 2021 Polaków do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów na polu bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Terheijden.

Wynagrodzenie: 8,25 € netto na godz.

Start: koniec lutego/początek marca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na polu;
  • pracownik będzie wykonywał zadania, które będą związane z uprawą oraz zbieraniem szparagów oraz ich sortowaniem, jak i przygotowywaniem do sprzedania.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy polowej lub ogrodniczej;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy od lutego/marca na sezon 2021;
  • własne konto w banku;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd busem na miejsce;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 100 €;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu – 1384 €;
  • system pracy 6 dni po 12 godzin albo 13 dni pracy i 1 dzień wolny (praca rozpoczyna się od 7.00 albo według ustaleń grupy).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 723 979 917

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownicy-do-zbioru-szparagow-holandia-terheijden,oferta,7870159

ID ogłoszenia: 637600eeac43e1c5