9,43 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii od maja przy zbiorach malin bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2017
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:33

Poszukujemy Polaków do podjęcia od maja 2018 sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach malin. Chętnie zatrudnimy w szklarni osoby bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od maja 2018

Czas trwania umowy: minimum do końca czerwca 2018

Płaca: 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin w szklarni

Wymagania:

  • dostępność od maja do końca czerwca
  • doświadczenie w zbieraniu owoców miękkich
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie holenderskiej umowy
  • terminowe wypłaty zarobków raz w tygodniu
  • wsparcie polskich rezydentów
  • zapewnione zamieszkanie i ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • wsparcie w załatwianiu formalności, w tym numeru BSN

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-owocow-miekkich-id507614.html

ID ogłoszenia: 59858fb5f987b4ef

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii od maja przy zbiorach malin bez języka”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy wraz ze swoja dziewczyna bylismy juz w holandii na zbieraniu jablek i gruszek oraz przy pakowaniu warzyw i owocow prosze o kontakt pozdrawiamy… posiadam prawa jazdy j.angielski podstawowy

  2. Witam, czy prawojazdy koniecznie jest potrzebne do zbioru malin ?

Zostaw odpowiedź do bohdan i ewelina