stawki wiekowe

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz bez języka zbiory truskawek Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bemmel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 01:25

Plantacja owoców z Bemmel szuka pracowników do zbiorów truskawek od zaraz. Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii, bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Bemmel.

Zarobki: według stawek wiekowych.

Opis stanowiska:
zbiory truskawek na polu lub w szklarni.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • delikatność – należy tak zbierać owoce, aby ich nie uszkodzić;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • rekompensatę opłat za zakwaterowanie dla osób poniżej 23 lat;
  • organizację podróży do Holandii;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • wystawiamy jarografy.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 74571e872c77777

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz bez języka zbiory truskawek Bemmel”

  1. Witam , wraz z kolegą wiek 24 i 28 lat chcielibyśmy pojechać do pracy . Mam numer Sofi , pracowaliśmy juz na zbiorach na truskawkach ja w Holandii , kolega w Polsce. Prosze o kontakt email . Możemy wyjechać lada dzien.

  2. Wojciech Ślęczek na 4 maja 2016 @ 12:03

    Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o uwzględnienie mnie w procesie rekrutacyjnym.
    Pozdrawiam

  3. Robert Majewski na 15 maja 2016 @ 19:17

    Witam jestem gotowy do pracy. Prosze o kontakt poprzez email