do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz zbiory papryki bez języka Kapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kapelle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:18

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki i pomidorów. Od zaraz zatrudnienie w Kapelle dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Kapelle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach papryki i pomidorów
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie warzyw oraz ich pakowanie i sortowanie na linii
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produktów

Wymagania:

  • posiadanie dowodu osobistego lub paszportu
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • świetne zorganizowanie
  • konieczne jest doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zamieszkanie i transport do pracy
  • przejazd do Holandii
  • pracę od zaraz do listopada
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pomoc konsultanta

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

pollux.3865719@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/papryka-pomidory-zbiory-pakowanie-sortowanie-id490553.html

ID ogłoszenia: 33592d9d2be4af2

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz zbiory papryki bez języka Kapelle”

  1. Witam,czy oferta jest aktualna?

  2. Tomasz Jaworski na 21 czerwca 2017 @ 10:49