4-6 tys. PLN/m-c brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz zbiory warzyw bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 18 października 2017 00:59

Opcja sezonowej pracy w Holandii dostępna od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Bredzie przy zbiorach pomidorów, papryki.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw

Lokalizacja: Breda, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: około 4-6 tysięcy złotych za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie pomidorów, papryki oraz ogórków w warunkach szklarniowych

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja
  • znajomość języka niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • bardzo dobre zarobki uzależnione od zbiorów
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania, ubezpieczenie oraz transport do pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 50859e64e2a25b2f