do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach borówek bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: przełom lipca i sierpnia 2016
  • Długość umowy: co najmniej do 15 września
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:58

Gospodarstwo zatrudni osoby do zbiorów borówek na przełomie lipca i sierpnia. Holandia praca sezonowa bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zbiory borówek według wymagań ilościowych oraz jakościowych;
  • borówki muszą być zbierane w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Wymagania wobec kandydatów:

  • duża pracowitość i sprawność fizyczna;
  • delikatne dłonie;
  • status ucznia lub studenta, legitymacja ważna co najmniej do 30 września;
  • dyspozycyjność w podanym okresie;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • możliwość przyjechania na spotkanie rekrutacyjne do Jasła;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie, przejazdy do pracy;
  • pomoc w formalnościach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez podaną poniżej stronę internetową (należy kliknąć „Aplikuj”). Można również dzwonić pod numer 13 446 32 95 lub wysłać SMSa o treści „Borówki Holandia, imię, nazwisko” pod numer 669 58 66 99.

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/wakacyjne-zbiory-borowki-dla-uczniow-i-studentow/

ID ogłoszenia: 16557728e778ecab

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach borówek bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt na e-mail.