do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki bez języka Kapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kapelle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 01:29

Propozycja sezonowej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia na plantacji z Kapelle przy zbiorach papryki oraz pomidorów.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Kapelle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach papryki i pomidorów
  • zadaniem pracownika będzie także pakowanie warzyw na linii, kontrola jakości według standardów

Wymagania:

  • konto walutowe
  • aktualny dowód osobisty lub paszport
  • warunkiem koniecznym jest okazanie zaświadczenia o niekaralności
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz do listopada
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • świetna organizacja
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zamieszkanie
  • transport do pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc polskiego rezydenta
  • przejazd do Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

pollux.3865719@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/papryka-pomidory-zbiory-pakowanie-sortowanie-id490553.html

ID ogłoszenia: 82859401eeee272e