do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 22:51

Poszukujemy osób do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni. Oferta dla Polaków przy pielęgnacji warzyw. Pracodawca wymaga od kandydatów doświadczenia i znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 6041002

Zadania:
Praca w szklarni polegająca na pielęgnacji warzyw (podlewanie, ścinanie pędów itp.). Pracownik będzie również zbierać dojrzałe zbiory.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku wymagane (min. 6 miesięcy udokumentowane)
– znajomość jednego języka z trzech do wyboru: angielski, niemiecki bądź holenderski
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– miejsce noclegowe zapewnione
– ubezpieczenie
– chętnym pomagamy w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://pracawita.pl/oferta-pracy,240789,praca-przy-pomidorach.html

ID ogłoszenia: 96953ebb3958f1b8

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni”

  1. michal piskorski na 13 stycznia 2016 @ 12:35

    mam 29 lat jestem zainteresowanych o prace prosze o kontakt 797246675