9,26 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów bez języka Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:29

Dam pracę w Holandii dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z Asten dla Polaków przy zbiorach warzyw-szparagów z pola.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia, Asten
Wynagrodzenie: 9,26 euro/h brutto

Zadania:
– ręczny zbiór szparagów z kopców ziemnych przy pomocy specjalnego narzędzia
– pielęgnowanie upraw
– należy narzucić sobie określone tempo pracy

Wymagania:
– oferta jedynie dla doświadczonych osób
– angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
– zdolność do pracy zespołowej
– zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej
– elastyczność godzinowa
– dobre zdrowie
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– jasne warunki zatrudnienia
– programy lojalnościowe do wykorzystania
– tygodniowe rozliczenia
– dodatki urlopowe, wakacyjne
– nadgodziny płatne dodatkowo
– przejazd z Polski do Holandii
– ubezpieczenie
– pomoc w kwestiach formalnych
– możliwość uzyskania zwrotu podatku
– wynagrodzenie oraz koszty zakwaterowania uzależnione są od wieku pracownika

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-zbioru-szparagi-asten,oferta,4397935

Źródło:

ID ogłoszenia: 42156dca1e3f169f

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów bez języka Asten”

  1. Witam chciałbym się zapytać o pracę
    Doświadczenie 3 lata zbiór winogron w champani we francji . Lat mam 19 prawojazdy wykształcenie podstawowe . Język angielski na poziomie podstawowym. Dziękuję pozdrawiam

  2. witam jestem zainteresowany pańską ofertą pracy mam doświadczenie 4 letnie przy zbiorach szparagów proszę o kontakt +48726729116 pozdrawiam