9,12 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy papryce Grubbenvorst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Grubbenvorst
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 marca 2015 02:46

Od zaraz poszukujemy Ogrodnika, który zajmie się pielęgnacją papryki uprawianej w szklarni. Praca w Holandii w mieście Grubbenvorst przy zadaniach ogrodniczych.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Grubbenvorst
Wynagrodzenie: 9,12 euro/h brutto
Start: od zaraz (9.03.2015)

Zadania:
Do zadań pracownika należy dbanie o jak najlepszy rozrost papryki. W tym celu osoba zatrudniona będzie się zajmować podwijaniem pędów oraz podcinaniem niepotrzebnych pnączy.

Wymagania:
– osoba musi znać się na pielęgnowaniu papryki, a w szczególności na zadaniach związanych z Toppen-Draaien
– wymagany jest jeden język z trzech do wyboru: niemiecki, angielski, holenderski (poziom podstawowy)
– dla kandydatów niebojących się wysokości (praca odbywa się na wysokości do 3 metrów)
– punktualność, obowiązkowość, zdyscyplinowanie
– posiadanie numeru SOFI będzie dodatkowo punktowane podczas rekrutacji
– prawo jazdy jest mile widziane
– dobra sprawność ruchowa

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
– podpisanie umowy na 6 miesięcy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– dzień wolny w tygodniu (niedziele)
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV w języku angielskim, niemieckim bądź holenderskim na maila: e.piszniok@pran.eu z tytułem: pracownik szklarni-papryka.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-w-szklarni-z-doswiadczeniem-id272271.html

ID ogłoszenia: 70254f8ee63adc0c

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy papryce Grubbenvorst”

  1. Piot Kosidło na 15 marca 2015 @ 14:21

    Witam, poszukuje pracy.Dziekuje