do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory brukselki bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 13 listopada 2015 12:13

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach warzyw – brukselki. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca sezonowa polegająca na ręcznym zbiorze brukselki.

Wymagania:
– należy szybko podjąć zatrudnienie
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– zaradność, samodzielność
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– energiczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– kandydaci posiadający prawo jazdy kat.B są mile widziani
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– zatrudnienie sezonowe przy zbiorach warzyw
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
– pomoc w pierwszych dniach
– szybkie przeszkolenie pracownika

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: lublin@abpraca.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-brukselce-holandia-id326767.html

ID ogłoszenia: 5195645c0f324751