9,12 euro za godz. brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory warzyw bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 00:56

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy ścinaniu papryki rosnącej w szklarni. Ogłoszenie z Amsterdamu bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 9,12 euro za godz. brutto

Zadania:
Pracownik ma za zadanie zbierać warzywa, a dokładniej ścinać dojrzałe papryki. Praca wykonywana jest w szklarni.

Wymagania:
– zręczność, zaangażowanie
– możliwość pozostania w Amsterdamie na dłuższy okres czasu
– doświadczenie jest tutaj niezbędne
– bez problemów ze zdrowiem
– zdolność do szybkiej pracy
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– przejazdy do pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie CV na maila: rekrutacja@kbti.pl z tematem: ścinanie papryki.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244ben/

ID ogłoszenia: 10855b2b5a819b9e

13 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory warzyw bez języka Amsterdam”

  1. Jestem zainteresowana wraz z Narzeczonym.
    Mamy doświadczenie.
    Proszę o kontakt. 669-486-203.

  2. Witam jestem zainteresowany mój e-mail bkrupa18@wp.pl, mieszkam na terenie Holandii

  3. Takze jestem zainteresowany. Posiadam prawo jazdy b. Prosze o kontakt 887072199

  4. Dobry Wieczór na 29 lipca 2015 @ 22:04

    Razem z Narzeczoną jesteśmy bardzo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny z powodu braku internetu w domu, 570640023. Jestesmy gotowi do wyjazdu w kazdym momencie, oboje znamy jezyk niemiecki oraz angielski. Z powazaniem Pawel i Paulina

  5. ścinanie papryki na 30 lipca 2015 @ 21:39

    Witam jestem zainteresowany mój e-mail mateusz1022@onet.pl Mogę zorganizować kilka osób

  6. Witam jestem zainteresowany możliwość wyjazdu od zaraz na 2 miesiące .Jestem pracowity i odpowiedzialn prosze o kontakt 880603534

  7. Witam , jestem zainteresowany ofertą 🙂 prosze skontaktowac sie ze mna poprzez maila 🙂 kokeszko@spoko.pl

  8. jestem zajnteresowana oferta ostatnio pracowalam pzry szparagach prosze o kontakt 509795378

  9. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Aktualnie przebywam na terenie Holandii i jestem do dyspozycji.
    Pozdrawiam.
    Dziedzic.

  10. Witam, jestem zainteresowany pracą. Mój nr tel 798 662 769.

  11. Witam oferta pracy przedstawiona dotycząca zbiorów pomogła by mi wzmocnić mój budżet domowy dlatego też jestem zainteresowany podjęciem pracy jest osobą bezkonfliktowa umiejącą pracować w zespole i dążącą do pewnych celów nr kont ,882 720 340 z poważaniem Mariusz

  12. Paweł Golda na 10 lutego 2016 @ 13:33

    jestem zmobilizowany do pracy prosze o kontakt +48518301294

  13. +48508247318 wraz z chłopakiem pilne