stawki wiekowe

Ogłoszenie pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 września 2016 23:35

Oferta pracy w Holandii w szklarniach przy uprawie kwiatów. Zatrudnienie w ogrodnictwie w Hadze od zaraz bez znajomości języka holenderskiego z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: pracownik szklarniowy

Miejsce: Haga

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Wynagrodzenie: stawka wiekowa

  • 21 lat i więcej  – 9,26 E/h brutto
  • 20 lat                  – 8,33 E/h brutto
  • 18 i 19                 – 7, 50 E/h brutto

Zakres zadań:

  • dla kobiet- bez znajomości języka, praca w niewielkich grupach polskojęzycznych polegająca na zrywaniu bocznych pąków chryzantem
  • dla mężczyzn- wymagana dobra znajomość języka angielskiego, praca na samodzielnych stanowiskach przy pakowaniu i segregowaniu

Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 3 miesiące, również w święta
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • płatny urlop określony na warunkach holenderskiego prawa pracy
  • pensję wypłacaną raz w tygodniu na początku w gotówce, a następnie na konto w banku
  • zakwaterowanie wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz udogodnienia w cenie 80 e za tydzień pobierane z wynagrodzenia
  • środki transportu do wyboru w zależności od odległości od miejsca zamieszkania do wynajęcia odpłatnie
  • ubezpieczenie pracownicze obejmujące ubezpieczenie zdrowotne potrącane z pensji
  • funkcjonuje 7- dniowy okres zatrudnienia na próbę

Należy mieć ze sobą:

  • poduszkę oraz śpiwór
  • praktyczne i funkcjonalne ubranie robocze, w tym wygodne i pełne buty sportowe

Aplikacja:

Zapraszamy do rekrutacji według informacji zawartych na stronie:

ID ogłoszenia: 7357cdd40598ab2