do ustalenia

Oferty pracy w Holandii na produkcji pakowanie słodyczy bez języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 22:54

Producent słodyczy z Oss szuka pakowaczy do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta od zaraz bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na ostatni tygodnie wakacji.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Oss, Veghel
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej
– pakowanie słodyczy
– kontrola jakości produktów
– przydzielanie odpowiednich etykiet
– utrzymywanie czystości na stanowisku pracowniczym

Wymagania:
– język angielski bądź angielski w stopniu podstawowym
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– bez przeciwwskazań od lekarza
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zapewniamy bezpłatny transport do miejsca pracy
– miejsce do spania i ubezpieczenie
– cotygodniową wypłatę
– dla potrzebujących pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii
– dobre wynagrodzenie
– na miejscu polskich koordynatorów do dyspozycji

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą poufności na maila: apn.404808@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pakowaniu-slodyczy-w-holandii-oferta-wakacy-id237702.html

ID ogłoszenia: 6353ebbab679d8e

2 komentarze na “Oferty pracy w Holandii na produkcji pakowanie słodyczy bez języka Oss”

  1. Urszula Płocha na 31 marca 2015 @ 11:13

    Witam jestem zainteresowana u Państwa pracą w Holandii

  2. Witam, wraz z koleżanką poszukujemy pracy, posiadamy doświadczenie na liniprodukcyjnej, obecnie przebywamy w Holandii w Hillegom, pozdrawiam i proszę o kontakt pod tel +31 617905809