1500 EUR

Oferty pracy w Holandii sortowanie na produkcji spożywczej bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wrocław
  • Data rozpoczęcia pracy: 05-12-2015
  • Długość umowy: 6 mcy
  • Opublikowany: 4 grudnia 2015 13:32

Agencja rekrutacyjna poszukuje Polskich pracowników gotowych bez języka do podjęcia legalnej pracy w Holandii przy produkcji różnego typu. Poszukiwane osoby do pakowania, mycia, sortowania, kontroli jakości etc.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Beetsma Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta – pracowników z doświadczeniem lub bez doświadczenia, do prac na produkcji w magazynach, szklarniach, chłodniach.

Pracownik Produkcji w Holandii

ZADANIA:

pakowanie, mycie, krojenie, ważenie sałatek owocowo-warzywnych,
ubój, filetowanie, pakowanie kurczaków na chłodniach,
ścinanie, pakowanie, sortowanie pomidorów i papryki,
ważenie, metkowanie, pakowanie cykorii,
ścinanie, pielęgnacja róż na szklarniach,
sortowanie cebulek kwiatowych,
prace produkcyjne przy marcepanie.

OCZEKUJEMY:

motywacji do pracy oraz chęć dłuższej współpracy,
zaangażowanie i odpowiedzialność za zlecone zadania,
umiejętność współpracy w grupie,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana),
OFERUJEMY:

organizację wyjazdów do Holandii i powrotów do kraju,
kontrakty 6 – miesięczne z możliwością dłuższej współpracy,
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
transport z miejsca zakwaterowania do zakładów pracy,
ubezpieczenie,
opiekę polskich koordynatorów podczas pobytu w Holandii,
dokument potwierdzający zdobyte doświadczenie.

ID ogłoszenia: 70456600743492fd

24 komentarze na “Oferty pracy w Holandii sortowanie na produkcji spożywczej bez języka”

  1. Jestem bardzo zainteresowana wraz z koleżanką

  2. Grzegorz Torbus na 7 grudnia 2015 @ 07:56

    Jestem zainteresowany tą ofertą

  3. Łukasz Szczepaniuk i Sandra Skowrońska na 8 grudnia 2015 @ 13:22

    Witam,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy dyspozycyjni, gotowi do wyjazdu i podjęcia pracy za granicą od zaraz. Mamy bardzo dużo motywacji, chęci oraz zapału do pracy. Obojga mamy doświadczenie w podobnej pracy (KFC) i Ja (Łukasz Szczepaniuk)pracowałem w Dingwall w Szkocji przy produkcji łososia .Narzeczona w stopniu komunikatywnym włada językiem angielskim a ja znam podstawy.Jedno z nas posiada prawo jazdy kat.B.Jeżeli spełniamy Państwa oczekiwania, czekamy na kontakt zwrotny.Kontant 511-374-922

    Z poważaniem

    Łukasz Szczepaniuk i Sandra Skowrońska

  4. Krzysztof Gorzelinski na 9 grudnia 2015 @ 10:09

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy mam lat 29 proszę o kontakt tel pod numerem 957577277 lub kom 726565276 dziękuję.

  5. Witam jestem Nestor Mężyński i jestem zainteresowany waszą ofertą dodam ze ciężka praca nie jest mi obca, jestem sumienny w wykonywanej pracy proszę o kontakt tel. 532500534 lub email nestormezynski@wp.pl

  6. Witam mam 19 lat i prosze o kontakt. Jestem zainteresowany oferta pracy i jestem do panstwa dyspozycji od zaraz prisze o kontakt 731745780 pozdrawiam 😉

  7. Robert Marcjanik na 15 grudnia 2015 @ 09:57

    jestem zainteresowany to oferto prosil bym o kontakt pod numer 661027104

  8. Jarosław Papier na 15 grudnia 2015 @ 10:12

    Witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem pracowity,komunikatywny oraz dyspozycyjny. 0049 15213289857.

  9. Figlarek Maciej na 15 grudnia 2015 @ 13:37

    Witam
    Jestem zainteresowany Waszą ofertą mogę wyjechać natychmiast, mam 28 lat, proszę o kontakt 511-973-519

  10. maciek1987 na 15 grudnia 2015 @ 15:20

    Witam jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy, proszę o kontakt 511-973.519

  11. Szanowni państwo,
    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt droga mailowa.
    Dziękuję.

  12. Witam jestem zainteresowany tom pracom mogę wyjechać w lutym proszę o odpowiedź a czy macie jakieś inne oferty na produkcję informacje kierujcie na mejla jaroslaw. warcholinski@onet.pl dziękuje