do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: minimum 24 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:41

Szklarnia z Amsterdamu zatrudni od zaraz osoby do ogrodniczej pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niderlandzkiego z dobrym wynagrodzeniem i możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: pracownik szklarni.
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Nr. referencyjny: APN/NL/pracuj04

Zadania na stanowisku:

  • podlewanie kwiatów;
  • plewienie;
  • plauzowanie;
  • inne prace pielęgnacyjne:
  • metkowanie;
  • przygotowanie do sprzedaży.

Wymagania:

  • dyspozycyjność co najmniej na 24 tygodnie;
  • zaangażowanie i dokładność;
  • punktualność i odpowiedzialność;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy również w Deen Haag:
  • stabilne zatrudnienie:
  • dobre wynagrodzenie:
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek;
  • pomoc w transporcie do Holandii:
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Prosimy kandydatów o wysyłanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza na stronie http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-kwiaty-sadzonki-den-haag-amsterdam-i-okolice,oferta,4324276 (trzeba kliknąć w „aplikuj teraz”)

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-kwiaty-sadzonki-den-haag-amsterdam-i-okolice,oferta,4324276

ID ogłoszenia: 2445696c5689eb72

11 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach Amsterdam”

  1. Zainteresowany jestem praca muj nr532136145

    • Witam wraz z narzeczonym poszukujemy pracy jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Jesteśmy młodzi i ambitni gotowi podjąć pracę od zaraz . To by nie był nasz pierwszy wyjazd za granicę. Pracowaliśmy już nna szklarni przy zbiorze pomidorów . Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat B.Gwarantujemy państwu zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do pracy. Proszę o kontrakt 666723632. Pozdrawiam

  2. AdamWolowski na 14 stycznia 2016 @ 23:36

    Dzien dobry jestem zainteresowany pracą wraz z moją kobietą mój numer telefonu”784456374

  3. 3 mężczyzn jest zainteresowanych pracą, jesteśmy na terenie holandii mamy swój samochód także jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.

  4. Szukamy pilnie pracy jestesmy zainteresowani panstwa oferta nr tel +31 687762739

  5. Witam jest nas dwie kobiety od 2009r.pracowałyśmy na terenie Holandii mój tel. 693519173

  6. Witam jestem zainteresowany wyjazdem to pracy, jestem dyspozycyjny i gotowy do podjęcia pracy. Proszę o ewentualny kontakt.
    pozdrawiam

  7. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa oferta nr.tel.602440530

  8. witam jestem zainteresowana ofertą pracy od 5 lat wyjeżdżam do nl do podobnych prac na szklarniach proszę o kontakt pod nr tel.724116634

  9. Jestem zainteresowany z rodziną podjąć pracę od zaraz w 4 osoby proszę dzwonić pod numer telefonu 726 097 954