do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na budowie regipsy od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zarazs
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 marca 2017 01:43

Aktualna oferta pracy w Holandii na budowie dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnimy budowlańców w Utrecht od zaraz przy montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy wykończaniach domów, biur lub hoteli
  • do zadań pracownika będzie należał montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała konstrukcje drewniane oraz aluminiowe

Wymagania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do Holandii
  • jedna osoba w zespole powinna znać język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz auta – 1 osoba w ekipie
  • możliwość zabrania własnych narzędzi potrzebnych do pracy

Oferujemy:

  • pracę na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opłacanie przez pracodawcę składek i podatków
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • opiekę koordynatorów
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 46658caf4e1d512e

5 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na budowie regipsy od zaraz Utrecht”

  1. Witam Panstwa zainteresowala mnie panstwa oferta pracy, prosze o katakt, Pozdrawiam

  2. Stolarz z doświadczeniem na 18 marca 2017 @ 10:40

    Witam serdecznie

    Stolarz z 30 letnim doświadczeniem zawodowym.

    Szukam pracy, posiadam duże doświadczenie w pracach budowlanych
    Z zawodu stolarz

    Tytuł mistrza.
    Nie pijący, pracowity, uczciwy!

    Przez 25 lat prowadziłem firmę stolarską obecnie mieszkam
    w Hilversum.
    Posiadam także własną działaność, prawo jazdy i własny samochód, wszystkie certyfikaty, szkolenia BHP,

    Mój nr. tel. +31 645 088 999
    Pozdrawiam

  3. witam poszukuje pracy jako monter k/g pozdrawiam waldek nr..0610768318

  4. Witam interesuje mnie praca regipsy szpahlowania malowania wykonczeniah wnetrz mam praktyki 10 lat przy pracy mialem wlasna firme w itali jeszcze jestem na terenie itali mam wlasny sprzet wszystko prawojazdy furgone dostawcze hcialbym sprubowac na terenie holandi pracowac Muj numer 0039 3279505241 jestesmy dwie osoby co podejmiemy prace od zaraz

  5. Witam mieszkam w Holandii (Gouda) od roku prowadze własną działalność zajmuję sięmalowaniem ,szpachlowaniem, płytkami i gipskartonami.W polsce pracowałem w zawodzie przeszło 10 lat.Posiadam auto i prawo jazdy.Moj tel0644045303