do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:59

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na produkcji kanapek w fabryce z Losser. Holandia praca bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie niedaleko zakładu oferuje agencja.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Wakaty: 5.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie gotowych kanapek;
  • naklejanie etykiet;
  • obsługa maszyn do pakowania i krojenia;
  • pomoc w utrzymaniu ciągłości produkcji.

Wymagania na stanowisku pracy:

  • dyspozycyjność do pracy na 12 miesięcy;
  • zręczność, szybkość, bystrość;
  • sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • optymizm i przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • szkolenia pracownicze i możliwość rozwoju;
  • dojazdy do pracy – jeśli zakład jest blisko, pracownik dostaje rower;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stabilne i legalne warunki pracy;
  • zakwaterowanie płatne oraz ubezpieczenie.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-losser/

ID ogłoszenia: 732576460261a24e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz Losser”

  1. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki