10,71 EUR/h

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka od zaraz Tilburg magazyn z ubraniami

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 13 tygodni.
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 01:13

Magazyn sieci H&M z Tilburga poszukuje pracowników od zaraz. Ciekawa oferta pracy w Holandii bez znajomości języka oraz doświadczenia – wszystkiego nauczymy kandydatów na miejscu!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,71 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie odzieży, przygotowanie jej do wysyłki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • utrzymanie czystości w przestrzeni magazynowej.

Wymagania:

  • dostępność na co najmniej 13 tygodni;
  • komunikatywny język angielski;
  • chęć do pracy zmianowej;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • na początku stawkę 9,91 EUR/h, po miesiącu 10,71 euro;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym;
  • możliwość korzystania z darmowego internetu;
  • auto służbowe – można korzystać też prywatnie;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu z większych, polskich miast;
  • cotygodniowe wypłaty zarobków;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 6865bfd50c342b11