do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka ogrodnictwo przy pomidorach pielęgnacja i zbiory

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 21:52

Oferujemy ogrodniczą pracę w Holandii przy pielęgnowaniu i uprawie pomidorów. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka niderlandzkiego. Ciekawa oferta zatrudnienia dla Polaków z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • obrywanie (uszczykiwanie) bocznych pędów;
  • prowadzenie pędów wokół sznurka stabilizującego;
  • prace zlecone przez kierownika przy pielęgnacji i zbiorach.

Wymagania na stanowisku:

  • doświadczenie w pracy przy pomidorach – warunek konieczny;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • możliwość dłuższej współpracy;
  • sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • wypłaty co tydzień;
  • ubezpieczenie i składki;
  • legalną i stabilną umowę o pracę;
  • pracę na dłuższy okres;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

lublin@abpraca.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi przez nas kandydatami. Ze względu na duże zainteresowanie pracą, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć wszystkim.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarniowy-pomidory-holandia-id341492.html

ID ogłoszenia: 21056cb5926ca5ec

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka ogrodnictwo przy pomidorach pielęgnacja i zbiory”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta przy zbiorach warzyw. prosze o kontakt 721277794

  2. Pracownik szklarni na 27 lutego 2016 @ 13:07

    Witam jest nas 2 mężczyzn gotowych do pracy od zaraz tel.+48 535 462 001