9,65 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii 2020 bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 22:55

Chętnie zatrudnimy w Bunschoten na produkcji ciastek kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Holandii 2020 od zaraz przy pakowaniu wyrobów cukierniczych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Bunschoten, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,65 euro za godzinę brutto, co daje od 5000 do 6500 złotych miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji wyrobów cukierniczych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie ciastek

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dobre nastawienie
  • otwartość
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • możliwość otrzymania bonusu w wysokości 200 euro netto dla stałych pracowników
  • płatny urlop po przepracowaniu 10 tygodni
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • legalną pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia, zamieszkania oraz transportu lokalnego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

664081630

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/produkcja-i-pakowanie-wyrobow-cukierniczych-3963371.html

ID ogłoszenia: 9565a626f95d30dc

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii 2020 bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Bunschoten”

  1. Jestem zainteresowana prosze o kontakt..

  2. Mariusz rulewicz na 23 stycznia 2018 @ 08:12

    Witam jestesmy para z polski zainteresowani praca za granica
    W razie pytan kontakt pod nr tel 724127325

  3. zainteresowana oferta przebywam w holandi num kon 609400781

  4. Jestem zainteresowana Państwa ofertą.

  5. Witam .Jestem zainteresowany praca u panstwa przebywam teraz w holandii 4 mies pracuje na pakowni w zakladach miesnych .Chce to zostawic i znalezc cos lepszego prosze o kontakt numer zostawilem dziekuje

  6. Para z Polski. Jestesmy zainteresowani oferta pracy 797758097.