10,04 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 24 października 2017 04:54

Opcja atrakcyjnej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz w zakładzie ze Zwolle przy pakowaniu tabliczek czekolady oraz innych wyrobów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy taśmie w zakładzie zajmującym się produkcją czekolady
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie tabliczek oraz innych wyrobów czekoladowych

Wymagania:

  • chęć oraz motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • zapewnione lokum z dostępem do internetu
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • szansę na dłuższe zatrudnienie
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość otrzymaniu zaliczki po tygodniu pracy
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • konto internetowe pracownika
  • pomoc rezydentów na miejscu
  • możliwość wykupienia niedrogich posiłków

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Krótki link: http://bit.do/pakowanie-czekolady

www.covebo.pl/rejestracja/praca.php?branza=9&oferta=517&ref=

ID ogłoszenia: 27259ee718cf3389

10 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Zwolle”

  1. Proszę o kontakt w sprawie pracy 512281309

  2. Jestem zainteresowany podjęciem pracy, proszę o kontakt

  3. Jestem zainteresowany posiadam :
    prawo jazdy kat b
    oraz kurs na wózki widłowe
    Jestem chętny do pracy od zaraz
    Mój email -Maciej12345x@gmail.com

  4. zainteresowana od zaraz

  5. Pakowanie czekolady od zaraz Zwolle na 30 października 2017 @ 23:08

    Zainteresowany od zaraz

  6. dot. ogłoszenia pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Zwolle na 31 października 2017 @ 09:27

    Witam zgodnie z ogłoszeniem przesłałem swojego E-meila celem kontaktu przez Waszą firmę . Mam nadzieję że skontaktujecie się ze mną.
    Z pozdrowieniami Patryk Helwak

  7. Ewelia Darek na 1 listopada 2017 @ 10:30

    witam wraz z mezem jestesmy zainteresowani praca

  8. Proszę o kontakt w sprawie pracy.Bardzo mi zależy.Dziękuję.

Zostaw odpowiedź do Pakowanie czekolady od zaraz Zwolle