do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka sezonowa przy zbiorach owoców i warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 10 marca 2016 15:38

Agencja poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów jeżyn, kapusty, szparagów, borówek i sałaty. Oferta pracy w Holandii dla Polaków, bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbiory.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: gospodarstwa na terenie Holandii. Dostępna również praca w Niemczech.

Wolne wakaty: 50.

Obowiązki na stanowisku:
osoba zatrudniona do pracy sezonowej będzie odpowiedzialna za zbiory owoców i warzyw, takich jak:

  • jeżyna;
  • sałata;
  • kapusta;
  • borówka;
  • truskawki;
  • szparagi.

Rodzaj zbieranych owoców lub warzyw zależy od przydzielenia pracownika do konkretnego gospodarstwa na terenie Holandii.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • gotowość do fizycznej pracy w zmiennych warunkach pogodowych;
  • dobry stan zdrowia, siła fizyczna;
  • pracowitość, sumienność;
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego będzie plusem;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • umiejętność wypracowywania wysokich limitów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na gospodarstwie;
  • ubezpieczenie;
  • legalną umowę na holenderskich zasadach;
  • terminowe przelewy na konto;
  • wsparcie w organizacji podróży do Holandii oraz we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania swoich zgłoszeń poprzez kliknięcie w „Aplikuj” na stronie internetowej:

ID ogłoszenia: 51156e151cd5496c

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka sezonowa przy zbiorach owoców i warzyw”

  1. Witam mam 32 lata i jestem zainteresowana Wasza ooferta,mam doswiadczenie w pracy przy zbiorach.