do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie od zaraz Eersel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eersel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 01:03

Możliwość pracy w Holandii na budowie dostępna od zaraz. Poszukiwana osoba do zatrudnienie w Eersel na stanowisku pomocnika budowlanego bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Lokalizacja: Eersel, okolice Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest wspieranie prac ogólnobudowlanych
  • do obowiązków należy przenoszenie oraz wynoszenie gruzu
  • osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za narzędzia oraz materiały budowlane

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako pracownik budowlany
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • doświadczenie w pracach murarskich
  • posiadanie certyfikatu VCA

Oferujemy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach zgodnie z normami ABU CAO
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • mieszkanie w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie
  • wparcie polskich koordynatorów
  • pracę na cały etat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pomocnik-budowlany/eersel-holandia/13800292

ID ogłoszenia: 439581d185904e34

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie od zaraz Eersel”

  1. Nie mogę aplikować na podany link,
    Bardzo zależy mi na tej pracy ponieważ znajduję sie w miejscu którego poszukiwalem zatrudnienia, mam doświadczenie w budowlance, chce wyjechać do holandii na stałe, transport posiadam w własnym.zakresie

  2. Witam.jak kolega wyzej nie moge aplikowac.tez zalezy mi na pracy,jako pomocnik pracuje od 4 lat.jestem osoba ktorej poszukujecie i juz znajduje sie w holandii.