do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii na budowie od zaraz bez znajomości języka Hilversum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hilversum
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 listopada 2016 19:13

Oferta pracy w Holandii dla pracownika ogólnobudowlanego bez znajomości języka. Zatrudnienie na budowie z Hilversum możliwe od zaraz przy wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce: Hilversum, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest wykonywanie prac ogólnowykończeniowych takich jak: murowanie, tynkowanie, malowanie, stolarka oraz hydraulika

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego w krajach Europy Zachodniej
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • premie dla najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • miejsce do zamieszkania oraz dojazdy
  • zatrudnienie możliwe na okres od kilku miesięcy do kliku lat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz odebrania ich jako urlop lub wypłata

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

bmutrecht@gmail.com

Źródło: bouwmetpolen.nl

ID ogłoszenia: 93658385524a1680

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii na budowie od zaraz bez znajomości języka Hilversum”

  1. Laszczak Henryk na 4 grudnia 2016 @ 18:43

    Mam sofi
    uw burgerservcenummer (BSN)

  2. ADAM PLUTA na 4 stycznia 2017 @ 13:58

    Witam mam doswiadczenie w budownidztwie ,panele płytki remąty łazienek malowanie wewnącz jak i na zewnącz .Posiadam prawojazdy rozmawiam po holendersku prosze o kontakt 0031684061408

  3. spelniam ww warunki sofi tel +48 729398469

  4. Witam po rozmowie tel. Informuje Panią ze szukam pracy za granicą jako budowlaniec Malarz, monter płyt, wszelkie remonty lub inna pracę. Od 1980 roku prowadziłem Firmę usługowo –budowlaną od stanu surowego po wykończeniówkę ,jeśli trzeba to mogę ją odnowić bo obecnie jestem zarejestrowany na bezrobotnym w Gdyni. Posiadam prawo jazdy B C auto WV proszę o pomoc w załatwieniu pracy. Konrad Kwaśniewski Gdynia Kopernika 100 tel.00 48 693 738 773