do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Długość umowy: co najmniej 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 01:10

Magazyn sklepu internetowego z Waalwijk zatrudni osoby do zbierania zamówień, bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez agencję.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Waalwijk.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień dla klientów według dostarczonej listy;
  • przygotowanie towarów do wysyłki;
  • pakowanie towaru;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • referencje z poprzednich prac będą zaletą;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności mile widziane;
  • gotowość do pracy na co najmniej pół roku;
  • co najmniej komunikatywny angielski;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy grupowej i indywidualnej.

Zapewniamy:

  • wsparcie w formalnościach;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • transport do pracy;
  • opiekę polskiego managera;
  • tygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • premie oraz dodatki za pracę na zmiany;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii.

Dla kandydatów:
Drodzy Państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji drogą mailową na adres: rzeszow@hobij.pl

W temacie wiadomości należy wpisać: SKLEP INTERNETOWY.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieranie-zamowien-sklep-internetowy-waalwijk-id357024.html

ID ogłoszenia: 285571e9464873ac