8,80 € za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka produkcja serów w Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 8 maja 2016 21:40

Fabryka z Almere poszukuje pracowników na produkcję serów. Oferta pracy w Holandii od zaraz, bez znajomości języka z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz opieką polskiego rezydenta.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Almere.

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h.

Numer referencyjny: H/108.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie serów do kartonów;
  • zdejmowanie gotowych wyrobów z taśmy;
  • układanie plasterków sera na tackach według zadanej wagi;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • język angielski na dobrym poziomie;
  • elastyczność;
  • umiejętność pracy przy różnych zadaniach;
  • dokładność, odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • rozliczenia w systemie tygodniowym;
  • jarografy;
  • zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie
  • zrekompensowanie kosztów zakwaterowania dla osób do 23 lat;
  • pomoc w sprawach urzędowych i formalnych;
  • premię za nocki oraz dodatek wakacyjny;
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu.

Dla kandydatów:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

ID ogłoszenia: 938572a4c5e6b8d4

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka produkcja serów w Almere”

  1. Jestem osobą dyspozycyjną. Szybko się uczę. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz na dłuższy okres czasu. Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  2. SERY PRODUKCJA W ALMERE na 10 maja 2016 @ 02:04

    Jestem RAFAŁ MAM 32 LATA osobą dyspozycyjną. Szybko się uczę. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz dłuższy okres czasu. Bardzo zależy mi na pracy.

  3. Witam ma na imie Mariusz mam 20lat.Pracowalem na produkcji meblowej, szybko sie ucze jezyk angielski znam podstawowo. Lubie prace w chłodzie bardzo tapraca mi odpowiada. Obecnie robie liceum zaoczne weekendowe. Prosze o rozpatrzenie mojej prośby o praxę. Pozdrawiam

  4. Sery Produkcja w Almer

    Witam! Z uprzejma prozba zwracam sie przyjecie mnie i mojego partnera do pracy, razem z mezem mielisny juz doczynienia w takiej pracy sezonowej wiec wiemy na czym ona polega. Jezeli pan/pani byl/byla by zaintetesowany/na prosze o pilny kontakt pod nr 511550543 mozemy jechac od zaraz 😀 pozdraiamy