do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka sprzątanie domów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 4 maja 2016 18:30

Oferujemy zatrudnienie przy sprzątaniu domków oraz pomieszczeń sanitarnych. Praca w Holandii dla Polaków z satysfakcjonującym wynagrodzeniem oraz stabilną umową.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja pracy: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Początek: od zaraz.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za kompleksowe i dokładne sprzątanie domków oraz pomieszczeń sanitarnych. Pracę można podjąć od zaraz. Zadania są na bieżąco zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • oko do szczegółów, dokładność;
  • sumienność i uczciwość;
  • zaletą będzie wyrobiony numer SOFI.

Zapewniamy:

  • stałą opiekę polskiego managera;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę;
  • składki, ubezpieczenie;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • przyjazną atmosferę i miły zespół.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sprzataniu-w-holandii-id346463.html

ID ogłoszenia: 342572a203aa0fb1

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka sprzątanie domów”

  1. Agnieszka na 6 maja 2016 @ 16:02

    Witam. Jestem zainteresowana oferta. Posiadam numer Sofia. Agnieszka Gach tel 698332818

  2. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler
    0651156788