stawki wiekowe

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz magazyn bez znajomości języka Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: co najmniej rok
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 01:20

Szukamy od zaraz pracowników bez znajomości języka na magazyn z Almere do kompletowania zamówień. Praca w Holandii dla Polaków bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Almere.

Wynagrodzenie- stawki wiekowe:

  • 18 lat – 4,87 euro
  • 19 lat – 5,69 euro
  • 20 lat – 6,62 euro
  • 21 lat – 7,70 euro
  • 22 lata – 8,94 euro
  • 23 lata i więcej – 10,43 euro.

Wakaty: 10.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień;
  • sortowanie produktów;
  • pakowanie i układanie;
  • praca odbywa się na dwóch halach – ciepłej oraz w chłodni (4 stopnie);
  • zatrudnienie głównie na dwie zmiany, czasem pracownik może być delegowany na zmianę nocną;
  • praca od poniedziałku do soboty, w razie potrzeb również w niedzielę.

Wymagania:

  • elastyczność czasowa;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy na rok lub dłużej;
  • komunikatywny język angielski (weryfikacja w czasie rozmowy telefonicznej);
  • dużym plusem będzie własny samochód i prawo jazdy kat.B;
  • zaletą będzie wyrobiony numer SOFI lub BSN.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne zależnie od wieku:

-18 lat-50 euro/tydzień;
-19 lat-62 euro/tydzień;
-20 lat-75 euro/tydzień;
-21 lat-80 euro/tydzień;
-22 lat-82 euro/tydzień;
-23 lata i więcej-85 euro/tydzień;

  • ubezpieczenie w cenie 19,50 euro tygodniowo;
  • wysokie zarobki;
  • gruntowne przeszkolenie;
  • zatrudnienie na rok;
  • umowę o pracę z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 4875755f7b682180