do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 marca 2017 04:44

Propozycja zatrudnienia w Geldermalsen od zaraz na magazynie. Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Geldermalsen, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień klientów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również pakowaniem oraz sortowaniem towarów

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w euro
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca do zamieszkania oraz transportu do pracy
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę bez znajomości języka angielskiego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych wraz z CV na adres e-mail:

pracuj@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/order-picker-id444850.html

ID ogłoszenia: 17158c0b77d113c4

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Geldermalsen”

  1. Jestem zainteresowany praca u Panstwa prosze o kontakt 536497797

  2. kontakt 536497797

  3. praca Geldeermalsen na 11 marca 2017 @ 16:46

    witam…jesteśmy parą gotowi do wyjazdu od zaraz…posiadamy własne auto..prosimy kontakt..

  4. Grzegorz na 15 marca 2017 @ 17:43

    Jestem zainteresowany, proszę o kontakt 607 789 627

  5. Jestem zainteresowany proszę o kontakt . Pracuje już na terenie Holandii

  6. Witam jesteśmy wraz z mężem zainteresowani ofertą pracy pracowaliśmy w action na order picker przebywamy na terenie Holandii tel.kont .+48 535888793

  7. Para prosi o kontakt : +31 649 163 307