do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Kapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kapelle
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 19:38

Magazyn chłodniczy z Kapelle od zaraz zatrudni pracowników do zbierania zamówień. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka. Gwarantujemy stabilną umowę na 12 miesięcy.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kapelle.

Start: od zaraz.

Zarobki: do ustalenia.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych (-30 stopni);
  • pakowanie towarów w określony sposób;
  • przygotowanie zamówienia do wysyłki;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania na stanowisku:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na rok;
  • język angielski na dobrym poziomie;
  • elastyczność;
  • predyspozycje do pracy w chłodni;
  • profesjonalizm i sumienność;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności oraz referencje z poprzednich prac.

Kandydatom zapewniamy:

  • wsparcie przy wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie płatne;
  • transport do miejsca pracy;
  • wypłaty w cyklu tygodniowym;
  • premie za pracę w nocy, na nadgodziny oraz w weekendy.

Dla kandydatów:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod poniższy adres. W temacie należy wpisać „MROŹNIA”.

praca@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieranie-zamowien-mroznia-kapelle-id368374.html

ID ogłoszenia: 95057602f593a7cb