do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji serów bez języka Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 13:45

Fabryka serów w Almere przyjmie od zaraz osoby na produkcję, bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii bez wymaganego doświadczenia produkcyjnego – na miejscu zapewniamy szczegółowe i rzetelne szkolenie.

Stanowisko: pracownik produkcji serów.

Miejsce pracy: Almere, Holandia.

Zarobki: do ustalenia w kolejnym etapie rekrutacji.

Opis stanowiska pracy:

pracownik będzie delegowany do zadań przy produkcji sera. W jest zakres obowiązków będą wchodzić takie działania jak:

  • zadania przy linii produkcyjnej;
  • obsługa prostych maszyn;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie;
  • kompletowanie zamówień według listy;
  • układanie kartonów i skrzynek z serami.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy;
  • duża motywacja;
  • komunikatywny angielski;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie będzie plusem ale nie jest wymagane;
  • praca również dla osób z Holandii, które są gotowe na relokację do innego miejsca.

Zapewniamy:

  • pomoc w organizacji transportu;
  • zakwaterowanie;
  • umowę na jasnych zasadach;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie;
  • stawki gwarantowane zgodne z CAO;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Dla kandydatów:

CV prosimy wysyłać pod adres:

rekrutacja@fidess.pl

W tytule należy zamieścić numer referencyjny: FABRYKA-SEROW-16P73

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fabryka-serow-praca-w-holandii-na-produkcji-bez-doswiadczenia-almere-okolice/

ID ogłoszenia: 80156d431f1ee953