do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 stycznia 2017 00:25

Ogrodnictwo – oferta pracy w Holandii przy kwiatach dostępna od zaraz. Zatrudnienie w szklarni z Rotterdamu dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni polega na wykonywaniu czynności okołorolniczych
  • zadaniem pracownika będzie szczepienie sadzonek, klipsowanie roślin oraz pakowanie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zaangażowanie i sumienność
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia (praca w pozycji pochylonej)
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracach związanych z rolnictwem, szczególnie w szklarni
  • miejsce do zamieszkania
  • precyzja i dokładność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • stabilną ilość godzin pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • przyjemną atmosferę w pracy
  • dodatki za pracę na zmiany

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

pracuj@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-szczepienie-i-klipsowanie-id432399.html

ID ogłoszenia: 77158710f7b2c75c

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo bez znajomości języka Venlo”

  1. Joanna Nowaczek na 23 stycznia 2017 @ 13:12

    Podejme prace od zaraz…Posiadam 3 letnie doswiadczenie w pracy przy kwiatach