11,20 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 24 lipca 2017 00:59

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Holandii przy pakowaniu ciastek. Chętnie zatrudnimy na produkcji w Ochten osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Ochten, okolice Tiel, Utrecht/Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • zręczność i zdolności manualne
  • pracowitość i sumienność
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii możliwe od zaraz
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewniony transport do pracy i z powrotem
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres e-mail:

j.spytek@pran.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-3774133.html

ID ogłoszenia: 8395967e17a1e766

14 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Ochten”

  1. Praca od zaraz na 14 lipca 2017 @ 10:08

    Witam,

    Poszukuje pracy dla trzech chlopaków.Komunikatywny angielski oraz jeden posiada prawo jazdy.
    Obecnie na terenie Holandii moga podjąc prace od zaraz.

    Czekam na odpowiedz ( podany adres email nie istnieje )

  2. Jestem zainteresowany pracą od września. Proszę o informację o możliwym zatrudnieniu w tym terminie.

  3. Jak praca wygląda godzinowo?

  4. Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Na adres mailowy wysłałam swoje CV. Proszę o odpowiedź. Pracę mogę podjąc od zaraz, przebywam aktualnie w Holandii.

    Pozdrawiam.

  5. Zaneta, Bobi na 17 lipca 2017 @ 13:02

    Czesz, jestem zainteresowana s kolegom 0049/1771360220

  6. szukam pilnie pracy dla 3 kobiet na terenie holamdii

  7. Patrycja na 19 lipca 2017 @ 19:09

    Czy jest możliwośćpracy przez 2 miesiące?

  8. jestem zainteresowany ta oferta możliwość podjęcia tak koniec sierpnia początek września

  9. Witam jestem zainteresowany Ofertą Moge wyjechać na samym początku sierpnia Pracowałem w Holandi juz ponad rok-
    Dobry – J.Angielski 🙂 Prosze o kontakt mailowo lub na n 739223257

  10. Mam 56 lat jestem zainteresowana praha od połowy sierpnia proszę o odpowiedź

  11. Krystian na 20 lipca 2017 @ 20:17

    prosze o kantakt w sprawie pracy mozliwy wyjazd od zaraz

  12. Sebastian na 21 lipca 2017 @ 08:50

    Witam, jestem zainteresowany wyjazdem. Mój numer telefonu 504755718, pozdrawiam serdecznie

  13. Witam. Byłabym zainteresowana pracą. Pracowałam juz w Holandii na linie produkcyjnej tak samo jak i w PL.Wiec mam doświadczenie , wysłałam wiadomość Cv na e-maila ale adres nie istnieje. Proszę o kontakt 883-969-314. Pozdrawiam.

  14. Witam serdecznie

    Jesteśmy z koleżanką zainteresowane tą ofertą pracy natomiast podany w ogłoszeniu adres email nie istnieje. Jesteśmy już na terenie Holandii i pilnie poszukujemy pracy. Proszę o kontakt: 881 610 373

    Pozdrawiam