do uzgodnienia

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 01:29

Propozycja zatrudnienia dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu ciastek. Praca w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji przy pakowaniu ciastek oraz innych artykułów spożywczych
  • do zadań pracownika będzie należało również wykonywanie drobnych prac na magazynie

Wymagania:

  • motywacja i chęć podjęcia pracy
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Holandii
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia przy pakowaniu towarów – nie jest to warunek konieczny
  • mile widziane ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zasadach holenderskich
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • konkurencyjne zarobki
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz zagwarantowane opłacanie składek
  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do wysyłania aplikacji wraz z CV na adres e-mail:

zeitmann.3447274@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-i-innych-produktow-id430778.html

ID ogłoszenia: 592585478fb6421a

4 komentarze na “Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek”

  1. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy . Mój telefon 536009964 . Pozdrawiam Ewa Żukowska

  2. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki

  3. Para od zaraz chetnie podejmie prace przy pakowaniu ciastek tel 0687164590

  4. bozena grom na 18 stycznia 2017 @ 21:06

    bardzo mi zalezy pracowac w panstwa zakladzie pracy