do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 23:22

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy i innych produktów. Zatrudnienie bez znajomości języka w Veghel z zorganizowanym na miejscu zakwaterowaniem. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Veghel, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem produktów spożywczych oraz przeprowadzaniem kontroli jakości. Praca jest wykonywana na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Czasem może być potrzeba nadgodzin lub pracy w weekendy – wtedy jest więcej płatna.

Wymagania:

  • zręczność, sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • przykładanie się do pracy;
  • miłe usposobienie;
  • umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki i dodatki – 8% dodatku wakacyjnego i 10,43% urlopowego;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • stabilne stanowisko;
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • dodatki za pracę zmianową i nadgodziny;
  • pomoc we wszelkich sprawach formalnych;
  • bezpłatny abonament sieci Vodafone;
  • pakiet pracowniczy;
  • wsparcie w organizacji transportu za granicę.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do skłania aplikacji za pośrednictwem linku:

ID ogłoszenia: 135be567d938779