do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii 2018 od zaraz przy pakowaniu dań bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:27

Możliwość podjęcia zatrudnienia 2018 w zakładzie z Eindhoven dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu gotowych posiłków na dłuższy okres.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją oraz sprzedażą gotowych posiłków
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów, naklejanie etykiet oraz układanie opakowań w skrzynkach

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • mile widziane referencje oraz dokument potwierdzający niekaralność
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy z żywnością

Oferujemy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • dobre zarobki
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany
  • darmowy transport do pracy
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją PAKOWANIE GOTOWYCH POSIŁKÓW w tytule na adres e-mail:

biuro@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/gotowe-posilki-pakowanie-eindhoven-id1136704.html

ID ogłoszenia: 225a76431054694

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii 2018 od zaraz przy pakowaniu dań bez języka Eindhoven”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą na produkcji

  2. Witam poszukuje pracy na produkcji

Zostaw odpowiedź do Adam