9,87 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek bez języka Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 20:53

Aktualna oferta zatrudnienia w Losser na produkcji kanapek oraz bagietek. Praca w Holandii przy pakowaniu wyrobów od zaraz dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się przygotowywaniem kanapek, bagietek i tortilli
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów do plastikowych opakowań

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz możliwe dodatki zmianowe
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie dla pracowników za 22,50 euro tygodniowo
  • pracę w Holandii od zaraz
  • płatne miejsce do zamieszkania w cenie 90 euro za tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-na-produkcji-pakowanie-kanapek-3804491.html

ID ogłoszenia: 3305989812091e7d

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek bez języka Losser”

  1. Agnieszka.Przemek na 11 sierpnia 2017 @ 14:22

    Wraz ze swoim chłopakiem jestesmy zainteresowani oferta pracy. Numer kontaktowy to 725467462