8000 PLN/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 grudnia 2017 00:11

Propozycja pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnimy w Harderwijk osoby bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Harderwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na hali przy taśmie polegająca na pakowaniu kosmetyków, kremów oraz balsamów

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres w Holandii
  • chęć i motywacja do pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień na konto
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zestawienia godzin oraz kosztów pracy
  • atrakcyjne dodatki urlopowe i wakacyjne
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • darmowy dojazd do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

info@workcentre.com.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-kosmetykow-3938086.html

ID ogłoszenia: 5145a298831b0efa

11 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Harderwijk”

  1. witam jestem zainteresowany ta praca od stycznia dla 2 osob para mój nr kontaktowy 48 573452731kamil i jola

  2. Jestem zainteresowany zainteresowana ofertä pracy w parze tel kont 500 129650

  3. Praca holandia na 12 grudnia 2017 @ 17:49

    Witam był bym zainteresowany praca od zaraz 530525142

  4. Dzien dobry jestem zainteresowana pracą od zaraz na produkcji kosmetyków jestem w Holandii proszę o kontakt +48605989618 Małgorzata Ptak

  5. witam
    jestem zainteresowana oferta pracy

  6. Dzień dobry. Czy istnieje możliwość zaczęcia pracy po 15 stycznia? Chcialabym wyjechac a obecnie pracuję i musiałabym załatwić wszystkie formalnosci. Obowiazuje mnie miesieczny okres wypowiedzenia

  7. Witam, jestem zainteresowana tą pracą od 5 stycznia 2018

  8. Zainteresowany 663-923-810

  9. Jestem zainteresowana państwa ofertą wraz z koleżanką pozdrawiam

  10. Witaj jestem zainteresowany oferta Panstwa proszeo kontakt tel 507 273 617

  11. proszę o kontakt 733134864