9,27 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy sprzątaniu bez języka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2018 02:07

Dostępna od zaraz oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego. Zatrudnimy w Harderwijk osoby bez znajomości języka holenderskiego na dłuższy okres.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Harderwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,27 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu zakładu produkcyjnego
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie stołówki, korytarzy, szatki oraz toalet
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się uzupełnianiem automatów z kawą, rozdawaniem ubrań roboczych oraz robieniem zamówień na środki czystości, kawę i słodycze

Wymagania:

  • motywacja do podjęcia pracy w Holandii na co najmniej pół roku
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania
  • wsparcie w załatwianiu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • konto internetowe z zestawieniem godzin oraz innymi dokumentami
  • wsparcie polskich rezydentów
  • dojazdy do pracy
  • pracę na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 415b845f3db1724