do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii ogrodnictwo przy kwiatach bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 23:45

Propozycja zatrudnienia w ogrodnictwie dla pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz w szklarni przy różach z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na uprawie róż
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie, segregacja oraz pakowanie róż, a następnie przygotowanie kwiatów do dystrybucji

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,niemieckiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania
  • pomoc konsultanta
  • zatrudnienie na postawie umowy na czas określony
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

a.abramowicz@beetsma.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-rozach-3622136.html

ID ogłoszenia: 937587947dfc41ce

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii ogrodnictwo przy kwiatach bez języka od zaraz”

  1. Witam jestem zajnteresowana praca u panstwa prosze o kontakt…ogolnie mieszkam nie daleko venray .pracowalam przy zbiorach warzyw u van dajck.

  2. Wraz z partnerka jestesmy zainteresowani ofertą. Wykształcenie średnie. Prawo jazdy kat.B proszę o kontakt 607144882

  3. Joanna Nowaczek na 23 stycznia 2017 @ 13:05

    Podejme prace od zaraz,posiadam 3 letnie doswiadczenie w pracy na szklarni przy kwiatach
    mieszkam na terenie Hagi +31619257338

  4. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy mój numer kontaktowy 645684329