do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii przy sprzątaniu biur bez języka Woerden 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2017 01:43

Aktualna oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu lokali biurowych na terenie Woerden. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Woerden, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych na zlecenie klientów
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek oraz utrzymywanie czystości w pomieszczeniach

Wymagania:

  • posługiwanie się językiem angielskim lub holenderskim
  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane są osoby z własnym środkiem transportu oraz zamieszkaniem
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 17-22
  • około 15 godzin pracy na tydzień

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub holenderskim na adres e-mail:

info@jobvision.nu w tytule wpisując SCHOONMAAK

Źródło: http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/7723108

ID ogłoszenia: 80558b6150997acf

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii przy sprzątaniu biur bez języka Woerden 2017”

  1. witam jestem zainteresowany praca jestem w holandii.prosze odpowiedz czy aktualne to ogloszenie o prace i odkiedy mogbym zaczac prace z wyrazami szacunku piotr madzia .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).
    odpowiedz prosze przeslylac n e-mail;piotr1419@interia.p

  2. JA również jestem zainteresowany, Ale pytanie czy jezyk naprawdę jest wymagany? Niestety mój poziom jezyka Ang jest na slabym poziomie.