do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii sprzątanie samolotów bez znajomości języka 2018 Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: praca tymczosowa
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:13

Atrakcyjna praca w Holandii przy sprzątaniu pokładów samolotów oraz terminala. Zatrudnienie tymczasowe na okres wakacji 2018 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2018

Czas trwania umowy: do września 2018

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca polega na utrzymywaniu porządku we wnętrzach samolotów oraz na terminalu
  • do zadań pracownika będzie należało: odkurzanie, obsługa urządzeń sprzątających, odkażanie foteli, mycie podłóg oraz uzupełnienie produktów na pokładzie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość pracy w okresie wakacji
  • przyjazne nastawienie
  • gotowość pracy w międzynarodowym zespole
  • możliwość pracy na zmiany
  • samodzielność

Oferujemy:

  • szkolenia
  • darmowy przejazd do Holandii
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie
  • transport do pracy
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów i formalności
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wypłaty wynagrodzeń raz w tygodniu
  • pomoc polskich rezydentów

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 147582cb01a4c798

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii sprzątanie samolotów bez znajomości języka 2018 Amsterdam”

  1. pepczuk@interia.eu na 23 listopada 2016 @ 16:56

    Dzień dobry mam pytanko ogłoszenie sprzątanie samolotów to praca od już czy na następny sezon wakacyjny proszę o kontakt z poważaniem Piotr seidel 508709066

  2. sprzatanie samolotow na 24 listopada 2016 @ 15:35

    posiadam numer sofi

  3. Parę z Polski poszukuje pracy od 2017 roku.tel.512 956 304

  4. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki

  5. Krzysztof Iwanowski na 7 stycznia 2017 @ 18:01

    Jestem zainteresowany sprzątaniem samolotów tel 609 076 398

  6. Jeśli to jeszcze możliwe, chociaż wątpie (ale warto spróbować) jestem zaintersowany