do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory truskawek od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 00:08

Plantacja owoców poszukuje pracowników sezonowych od początku kwietnia 2016. Praca w Holandii od zaraz, bez znajomości języka przy zbiorze truskawek. Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz zakwaterowanie w okolicach gospodarstwa.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek wiszących w szklarni;
  • bieżące prace zlecone przez przełożonego;
  • wyciąganie kwiatków.

Oczekiwania:

  • doświadczenie przy zbiorze owoców miękkich;
  • sprawność manualna na dobrym poziomie;
  • możliwość wyjazdu do pracy na co najmniej dwa miesiące;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • dobry stan zdrowia, brak chorób.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • terminowe przelewy na konto bankowe;
  • pomoc w organizacji podróży do Holandii;
  • wsparcie polskiego rezydenta w sprawach służbowych;
  • zakwaterowanie na miejscu.

Dla kandydatów:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres e-mail:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-szklarniowych-wiszacych-id347724.html

ID ogłoszenia: 21056fac793e074f

2 komentarze na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory truskawek od zaraz”

  1. Zbiory truskawek na 30 marca 2016 @ 18:03

    Witam wraz z koleżanką pracowaliśmy przy zbiorach truskawek ja co roku jeżdżę do Hollandi, potrafię się porozumieć, szukamy pracy, pracowici, sumienni chcielibyśmy się załapać. Mój numer telefonu 798 300 308

  2. Magdalena Kozak na 22 maja 2016 @ 19:14

    JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA PROSZE O KONTAKT 697671145