do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii od zaraz bez języka zbiory sałaty 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 19 września 2018 01:25

Aktualna, sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach sałaty. Oferujemy zatrudnienie bez znajomości języka z atrakcyjnym wynagrodzeniem i licznymi bonusami. Zapewniamy zakwaterowanie i dobre warunki.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek: od zaraz.

Zadania:

  • zbiory sałaty na polu;
  • sortowanie warzyw;
  • zbiór odbywa się na specjalnej, zadaszonej maszynie, która porusza się po terenie pola;
  • praca jest wykonywana w każdych warunkach atmosferycznych.

Oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność i dobry stan zdrowia;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • uczciwość i solidność;
  • umiejętność działania w grupie;
  • przyjazność, bezkonfliktowość.

Kandydatom zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki w euro;
  • dodatki do wynagrodzeń – wakacyjny 8%, urlopowy 10,43% stawki godzinowej;
  • pracę tymczasową na podstawie holenderskiej umowy;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii;
  • abonament Vodafone opłacany przez pracodawcę;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie, dojazdy do pracy, odzież ochronna.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem strony:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane ogłoszenia.

ID ogłoszenia: 3125ba0df881eb54